Kniha návštěv

seznam sběrných míst

Peťka 22.06.2019
Dobrý den,
prosím, seřaďte si sběrná místa podle abecedy nebo nějak smysluplně, nedá se v tom orientovat. Našla jsem info, že je místo někde v Liberci, ale nemůžu ho v seznamu najít.

Chceme pomoci.

Karolína Knížová 03.08.2017
Dobrý den, jsem žákyně a členka školního parlamentu Střední odborné školy MORAVY, o.p.s. a chtěli by jsme Vám pomoci ve sběru víčer pro Nikyho, vybíráte stále víčka ? Pokud ano, moc rádi by jsme Vám pomohli.

Re: Chceme pomoci.

anna Valentová 09.05.2019
Sbíráte víčka i v roce 2019 ? V Děčíně? Děkuji za o
dpověď.

Víčka

ObecOstrov 23.11.2016
Dobrý den sbíráte ještě víčka? Chceme jako obec pomoci.Piště prosím na krizkova.11@seznam.cz

Nikýsek

Míša z gymplu v Semilech 17.06.2014
Dobrý den velice zdravím Nikýskovu rodinu a samotného Nikýska jeho příběh mne velice zaujal . Každý měsíc má jedna třída na gymplu odpady. My se aktivně zapojili a z každé PET lahve sejmeme víčko a hodíme do koše pro Nikyho. I spolužačka která na tohle není žene každého a by hodil víčko do krabice pro Nikyho. Netuším ,jak bych mohla pomoci dál.Prosím řekněte mi jak bych dále mohla pomoci. Moc by to pro mne znamenalo mít pocit že někomu dokážu pomoci i lehkými dary. Určitě k tomu dovedu i přítele... Tak vše nejlepší do dalších let i když nemá nikdo z vaší rodiny narozeniny ani svátek ale popřeji a hodně štěstí a hodně hodně úspěchů v Nikýskově léčbě přeje Michaela Novotná ,sekunda gymnázium Ivana Olbrachta ,Semily

Re: Nikýsek

Karolina 29.07.2014
Milá Míšo,

mockrát Vám děkuji za krásný vzkaz a za každičké víčko, které sundáte a hodíte do krabičky pro Nikyho. Jsme za ně vděčni a věřte, že děláte naprosté maximum a že jsme moc rádi a úplně nám to stačí :-)
Kája a Nikýsek

...

Mirka 28.09.2013
Dobrý den,moc hezky píšete Vaše zážitky z pobytu.Přeji Vám hodně štěstí a zdraví.Mám 3 děti,naštěstí všechny zdravé,vůbec si nedokážu představit,co zažíváte....hodně síl...Mirka Č.

Re: ...paní Mirce

Karolina 29.09.2013
Dobrý den, milá paní Mirko,
děkuji za pochvalu a za uznání. Niky bojuje a vyhraje! Hodně zdraví celé Vaší rodině!

Kaja a Nikysek

David R. 18.09.2013
Dobry den z jihu. Dnes ( 18/09/13 ) jsem zjisitl , ze moje byvala spoluzacka proziva neco, co musi byt pro kazdou maminku velmi narocne. Kazdy rodic chce, aby jeho decko bylo v pohode a nemelo zadne zdravotni komplikace. Situace je takova , ze Kaje Pan Buh dal do vinku prdolku Nikyska, a tak ji nezbyva nic jineho nez bojovat .
Preji cele rodine mnoho energie. Mnoho objeti z jihu ,

David

pro maminku

zuzana 16.09.2013
máte moc hezké vebové stránky, jste uplná spisovatelka moc vám držím palečky at se uzdravíte, také mám postiženého syna
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Sběr víček pro Nikýska Valdice, okres Jičín - Královéhradecký kraj 703 84 99 77 - maminka
702 820 717 - tatínek
karol.rudolfova@seznam.cz